Online Üye İşlemleri Yardım Sayfası

İnternet sitemizin online üye işlemleri sayfasını kullanabilmek için aşağıdaki talimatları kullanabilirsiniz.

1. ADIM: İzmir SJ’de eğitim görmüş ve sistemimizde kayıtlı bulunan tüm SJ’lilere, üyelik yönetim sistemimiz aracılığı ile otomatik olarak mail ile bir kullanıcı adı ve şifre gönderilecektir. Gönderilen kullanıcı adı ve şifreyi alan üyelerimizin bu bilgilerle aşağıdaki adımları takip ederek, üye girişi yapıp, bilgilerini güncellemeleri gerekmektedir. Gelecek olan mailin içeriği aşağıda bulunan örnekteki gibi olacaktır.

1

2. ADIM: Üyemiz www.bizimokul.org.tr adresinden “Online Üye İşlemleri“ sekmesine tıklamalıdır.

2

3. ADIM: Açılan sayfada aşağıdaki resimde görülen işlemler yapıldıktan sonra “Giriş” butonuna basarak üye girişi yapılır.

3

4. ADIM: Açılan sayfada aşağıdaki resimde olduğu gibi bir menü göreceksiniz. Bu menüden bilgi eklemek veya güncellemek istediğiniz kategoriye tıkladığınızda gerekli alanları doldurduktan sonra “Kaydet” butonuna basıyoruz.

4

5. ADIM: Otomatik tanımlanan şifresini değiştirmek isteyen üyemiz yandaki menüde görülen “Şifre Değişikliği” butonuna tıklayıp, aşağıdaki gibi açılan sayfada ilgili yere yeni şifrelerini girdikten sonra değiştir butonuna tıklayarak şifrelerini değiştirebilirler.

5